چند لینک - نه استخاره نشد انتخاب باید کرد / کنار گود بمانیم یا کنار علی؟

چند لینک - نه استخاره نشد انتخاب باید کرد / کنار گود بمانیم یا کنار علی؟

- امام خمینی (26 مرداد 58) :
ما نمی خواهیم در خارج از کشور وجاهت پیدا کنیم، ما می خواهیم به امر خدا عمل کنیم؛ و اما اشتباهی که ما کردیم این بود که به طور انقلابی عمل نکردیم و مهلت دادیم به این قشرهای فاسد؛ و دولت انقلابی و ارتش انقلابی و پاسداران انقلابی هیچ یک از اینها عمل انقلابی نکردند و انقلابی نبودند. اگر ما از اول که رژیم فاسد را شکستیم و این سد بسیار فاسد را خراب کردیم، به طور انقلابی عمل کرده بودیم، قلم تمام مطبوعات را شکسته بودیم و تمام مجلات فاسد و مطبوعات فاسد را تعطیل کرده بودیم و روسای آنها را به محاکمه کشیده بودیم و حزب های فاسد را ممنوع اعلام کرده بودیم و روسای آنها را به سزای خودشان رسانده بودیم و چوبه های دار را در میدان های بزرگ برپا کرده بودیم و مفسدین و فاسدین را درو کرده بودیم، این زحمت ها پیش نمی آمد... اگر ما انقلابی بودیم، اجازه نمی دادیم اینها اظهار وجود کنند. تمام احزاب را ممنوع اعلام می کردیم. تمام جبهه ها را ممنوع اعلام می کردیم، یک حزب و آن «حزب الله»، حزب مستضعفین؛ و من توبه می کنم از این اشتباهی که کردم و من اعلام می کنم به این قشرهای فاسد در سرتاسر ایران که اگر سرجای خودشان ننشینند، ما به طور انقلابی با آنها عمل می کنیم. (صحیفه امام، جلد9، صفحه 280)


- رهبر عزیز انقلاب (19 دی 88):
آمدند به اصطلاح خواستند این حرکت مردمى را خراب کنند؛ گفتند راهپیمائى حکومتى! بى عقل ها نفهمیدند که با این حرف دارند از حکومت تمجید می کنند. این چه حکومتى است که در ظرف دو روز می تواند یک چنین بسیج عظیم ملى را در سرتاسر کشور بکند؟ امروز کدام کشور دیگر، کدام حکومت دیگر چنین قدرتى دارد؟ قوى ترین حکومت هاى دنیا و ثروتمندترینشان اگر همه ى تلاششان را هم بکنند، نمی توانند ظرف دو روز، صد هزار نفر آدم را بیاورند توى خیابان هاى شهرشان یا کشورشان. چند ده میلیون انسان در سرتاسر کشور بیایند! اگر به دستور حکومت آمده باشند، پس خیلى حکومت قوى اى است که اینجور امکان بسیج را دارد. اما حقیقت غیر از این است؛ حقیقت این است که در کشور ما حکومت و مردمى وجود ندارد - همه یکى اند - مسوولین حکومت، از شخص حقیر این بنده گرفته تا دیگران، هر کدام قطره هایى هستیم در اقیانوس عظیم این ملت.

http://www.irane1404.com/UserFiles/armand/weblog/eshgh-alayhesalam.jpg

- استاد ماندگاری: امام نفرمود پشتیبان بچه های من باشید!
فتنه از بیست سال پیش شروع شد؛ از وقتی که پاداشهای آنچنانی به بعضی از مدیران و آقازاده ها دادند؛... فتنه 4 بعد دارد: قاعدین، ناکثین، قاسطین و مارقین... زبیر به واسطه پسرش از ولایت جدا شد... خیلی نترسید از این که بعضی سابقه دارها زیر سؤال بروند...

- تحلیل رسایی از رابطه ی احمدی نژاد و مشایی : آیا مشایی همان الیاس است!؟
شاید همین مقایسه بین دوره های مختلف است که رهبر معظم انقلاب را مانند ما تا این حد نگران نمی کند. چندی قبل در خدمت رهبر معظم انقلاب بودیم که ایشان پس از شنیدن سخنان برخی از دوستان که اتفاقا بخشی از آن گلایه ها و انتقادات مربوط به موضوع همین یادداشت بود، با آرامش و اطمینان کامل فرمودند...

- آپارتاید سبز
این افراد در جمع مثلا 30 نفره یک کلاس شاید 10 درصد باشند اما جو را طوری نشان می دهند که فقط آنها حرف زده و دیگران سکوت کنند. اینها هیچگاه به این فکر نمی کنند که اکثریت مردم ساکت در جمع یک کلاس یا اتوبوس یا خیابان، چرا ساکت هستند؟

- سرزمین احمدی نژادی ها
درحال وارد شدن به کپر هستم که ازصحنه دیوار روبرویی خشک می شوم. زانوهایم شل می شود. عکسی ازرهبر انقلاب درکنار عکسی ازامام روی دیوار کپر نصب شده است.

- استاد پناهیان: داریم همه مسائل را ماستمالیزیشن می کنیم!
به من می گویند حاج آفا شما وجهه خودتون را خراب نکنید! سیاسی حرف نزنید! خاک بر سر اون وجهه ای که بخواهد ما را از انجام وظیفه دور کند. من با سکوت در برابر این دجال های کثیف که استعداد قتل اباعبدالله الحسین از شراره های چشم های کثیفشان می بارد، خیانت به فرج امام زمان بکنم؟

- محتشمی‌پور در گفتگو با فارس: "نه غزه، نه لبنان" شعاری انحرافی و کار نفوذی‌هاست

- بگذارید این بار میرحسین اول شود!
این اشتباهات از ما بعید است. نیست؟! میرحسین و امثال او، رقیب مسعود رجوی و رضا پهلوی و ... برای کسب جایزه از کاخ سفیدند.

- درباره رو به فردا؛ افرادی که حاضر به مناظره با شریعتمداری نشدند

- حسینیان وجدان بیدار مومن ایرانی است

- سخنرانی استاد روح؛ نسخه قرآنی، تنها راه بازگشت + دانلود
یکی از مشغولیت های این روزهای جامعه ، مسئله ی بازگشت نخبگان خطا کرده می باشد. استاد روح بر اساس آیه 59 از سوره مبارکه ی نساء، به بیان کیفیت بازگشت این نخبگان خطا کرده و لغزیده و یا به عبارتی فتنه کنندگان در نظام اسلامی اشاره نموده است.

- الیاس نادران: رضایی نتوانسته ابعاد فتنه را درک کند
نامه رضایی به نوعی انحرافی تر از بیانیه موسوی بود. این نامه به نوعی توپ را از زمین فتنه گران به زمین رهبری انداختن بود.

- روایتی متفاوت از رفتار موسوی تبریزی و صانعی در سال 63؛ تمکین صانعی به تصمیم جامعه مدرسین
بر این اساس نامه ای در تاریخ 29 اسفند 1363 از سوی آقای موسوی تبریزی، دادستان وقت کل کشور، به آقای صانعی، سرپرست دفتر تبلیغات اسلامى وقت در قم‏، نوشته شده که در آن با استناد به نظر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، تمامی تملکات آیت الله شریعتمداری به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم واگذار شده بود.

- دانلود : کتاب «پاسداشت حقیقت» (بازخوانی خاطرات آ.منتظری)

- شعر : ساندیس و عشق و مستی...!
دندان گرگها را، هر کودکی ببیند / ای پیر انقلابی! چشمت چرا تو بستی؟
یارب شکسته حالان، طاقت دگر ندارند / تا کی کنند اجانب، چندین درازدستی؟


***

http://shiawallpapers.persiangig.com/document/sandis-janfada.jpg

توضیح : ساندس خوردن را از پدرانمان به ارث برده ایم!

***

بگو چه دیده ای ای چاه در کنار علی
بگو تو مخزن اسرار و رازدار علی

چه دیده ای که چنین در زمین فرو رفتی
چها شنیده ای از رنج بی شمار علی

بگو پیامد پیمان شکستن قومی
سوار بر شتر نفس و کارزار علی

به نیزه بردن قرآن و حکم تن دادن
به جام زهر و سپس سلب اختیار علی

ازین جماعت کج فهم و جهل جریانی
که چشم فتنه شد و چشم اشکبار علی

فسانه نیست نه این چاه، چاه تاریخ است
سروده درد دل خود به استعاره علی

نفاق و قدرت و ثروت همان سه یار قدیم
قیام کرده به تکرار روزگار علی

"چراغ مصطفوی با شرار بولهبی ست"
قرائت اموی زهر ناگوار علی

کجاست صبر و بصیرت، کجاکجا عمار؟
کجاست مالک سردار سربدار علی؟

زمانه پرشده از قیل و قال دجالان
کجاست وارث برحق ذوالفقار علی

غبار فتنه آخرزمان بلند شده
میان معرکه مردی است از تبار علی

یزید پشت یزید و زیاد پشت زیاد
علی است یار علی تا علی است یار علی

فسانه نیست، ببین امتحان تاریخ است
که شیعه لاف زدن نیست با شعار علی

سحر به مصحف تاریخ استخاره زدم
غدیر باز غدیر و علی دوباره علی

نه استخاره نشد انتخاب باید کرد
کنار گود بمانیم یا کنار علی؟!

احسان کاوه
دی 1388
/ 5 نظر / 23 بازدید
جبهه وبلاگی غدیر

شما با تمام قوا ان‌شاءالله بايد در صحنه باشيد و عاقلانه و مدبرانه حركت كنيد (مقام معظم رهبری) دوست عزیز با سلام و احترام باستحضار میرساند با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص آمادگی کامل برای 22 بهمن امسال و همچنین تبلیغات منسجم رسانه های معاند نظام جهت حضور حداکثری مخالفان در راهپیمایی و تبدیل آن به یک تظاهرات علیه نظام و انجام اعمال خرابکارانه در این روز و مهمتر از آن جولان وبلاگ نویسان سبز و یکپارچگی ویژه آنان در این خصوص، بر همه وبلاگ نویسان ارزشی لازم است دست بکار شده و حسب وظیفه در این عرصه حضور پررنگ تری داشته باشند. بهمین منظور جبهه وبلاگی غدیر در نظر دارد در اقدامی هماهنگ و منسجم و با فراخوان گسترده وبلاگ نویسان بزرگترین زنجیره وبلاگی را در عرصه فضای مجازی برگزار نماید. در صورت تمایل موافقت خود را اعلام نموده تا مراحل انجام این طرح حضورتان ارسال گردد. با تشکر جبهه وبلاگی غدیر

بنده خدا

سلام شما مطمئنيد که اقاي پناهيان اين کلمه دجال را به زبان آوردند؟ حتما ميدونيد دجال به چه کسي ميگن؟ اين کلمه اي نيست که بشه به اين راحتي به هرکسي گفت... چي بگم خدا صاحب واقعي رو برسونه انشاا... يا مهدي فاطمه (س)

عکسی که مشخص میکنه در خارج از کشور مجاهدین خلق حامی میرحسین موسوی هستند. [نیشخند] http://www.piic.ir/beta/upload/1Arischen22783.png

خادم الحسین (ع)

- اين پايگاه را با نام "پايگاه اطلاع رساني هيئات مذهبي تهران (ميخانه)" لينك كنيد تا در ثواب عزيزاني كه از اين پايگاه به جلسات روضه مشرف مي شوند شريك شويد - برنامه هيئت خود را اعلام کنید تا در تابلوی میخانه قرار دهیم http://jalaseroze.blogfa.com/

محمد

متحجر ش مسئله ای نیست، اما قلم به دست خودتی!![چشمک] مطلب رو هم باید راست چین کنی!