پاسخ به شایعه جدید: پلیس آشوبگران را با ماشین زیر می گیرد؟!

آشوبگران با انتشار گسترده فیلمی مدعی شده اند که پلیس آن ها را بدون علت با ماشین زیر گرفته است. اما دقت کافی و تفکر، که نشانه افراد حقیقت جو است؛ نکات بسیار ارزنده ای را روشن می کند. چنانچه در فیلم مذکور مشاهده می شود، هیچ نمایی از کشته شدن فرد مذکور وجود ندارد، اما مورد بحث ما این نیست و فرض می کنیم که واقعا ایشان در اثر برخورد با ماشین نیروی انتظامی کشته شده اند.

اما مورد عجیب در فیلم، حضور دو ماشین نیروی انتظامی است که مرتبا عقب و جلو می کنند و مشخص است که رفتار غیرمعمولی دارند و این سؤال اساسی را به ذهن متبادر می کنند که دلیل این کار چیست؟

با کمی جستجوی بیشتر در اینترنت، فیلم دیگری را از این حادثه پیدا کردم که بازگوی حقایق بسیاری است. این فیلم که توسط خود اغتشاشگران در یوتیوب منتشر شده است، با کیفیت خوب (و البته حجم 8 مگابایت) از اینجا قابل دریافت است. در این ویدیو علاوه بر آنکه به آتش کشیدن ایستگاه پلیس به خوبی قابل مشاهده است، دلیل رفتار رانندگان این دو وسیله مشخص می شود.

بله! آشوبگران عزیز در حال پرتاب سنگ و آجر و . . . به سوی راننده می باشند و ایشان هم به خاطر کشته نشدن در اثر این پرتاب ها، مرتبا حرکات عجیب و غریب انجام می دهد تا بتواند از مهلکه بگریزد و نهایتا با پیدا کردن راهی فرار می کند و البته یکی از این دو ماشین در حین فرار با کسی برخورد می کند.

حتی فریادهای “بکش، بکش” آشوبگران نیز در فیلم به خوبی شنیده می شود که نشان می دهد سرنوشتی جز کشته شدن در انتظار راننده ماشین نبوده است.

نکند انتظار داشتید که راننده ای که در حال کشته شدن است، از ضاربان اجازه بگیرد و در حالی که در حال کشتن او هستند، منتظر بماند تا آن ها از جلوی ماشین کنار بروند؟!

اتفاقا در تمام قوانین عقلی و شرعی بر این موضوع تاکید شده است که مقابله با ضاربان و جانیان برای حفظ جان، نه تنها اشکالی ندارد، بلکه واجب عقلی و شرعی هم هست.

(البته در این فیلم حتی این موضوع هم دیده نمی شود و فرار بدون حادثه یکی از ماشین ها این موضوع را به خوبی نشان می دهد و ماشین دیگر نیز هیچگاه مستقیما به سوی جمعیت حرکت نمی کند که اگر چنین کاری هم می کرد به حکم مقابله با جاینان و حفظ جان بدون اشکال بود)

چگونه قاتلان خونریز و فتنه گران به خودشان اجازه می دهند که در روز روشن، چنین دروغ و ادعای بزرگی را منتشر کنند؟

آیا لحظه ای تامل نمی کنند که مردم، با فکر و تردید به فیلم نگاه می کنند و خیلی زود مشخص می شود که قاتل واقعی کیست؟

واقعا انتظار داشتند تا راننده آن ماشین، زیر ضربات قاتلان منتظر بماند و بعد از مرگ از آنان اجازه بگیرد و با ماشین حرکت کند، که مبادا بر بدن قاتلانش زخمی بیفتد؟!

تاکید آشوبگرن بر این  فیلم و روشن شدن معنای واقعی آن، برای آنان اثر معکوس دارد و خداوند حکیم و متعال، بار دیگر مکر آنان را به آنان بازگرداند و جنایتکاران، رسواتر ازهمیشه شدند.

پ.ن 1 : در همه جای جهان، حکم حمله کنندگان به قرارگاه پلیس، تیر مستقیم است و اگر گردانندگان خارجی فتنه، اصرار زیادی برای نقض این امر دارند می توانند در کشور مطبوع خود به قرارگاه پلیس حمله کنند و صحنه کشته شدن خود را به عنوان سند مظلومیت خود منتشر کنند، مطمئن باشند که کارشان به تصادف با ماشین هم نمی رسد و در همان لحظات اول با تیر مستقیم پلیس به مغزشان، کارشان تمام می شود.

پ.ن 2 : برخی از سایت های معلوم الحال با انتشار عکس های این مقتول سعی داشتند، مرگ او را ناشی از تیراندازی بدانند که با انشار فیلم این حادثه توسط خودشان و مربوط دانستن آن به یک تصادف، رسوایی دیگری برایشان پدید آورد.

گوشه ای از وحشی گری یزیدیان در عاشورای 88

روح سرگردان شعبان بی مخ در عاشورای 88

مردم امروز گل کاشتند و در حمایت از ولایت سنگ تمام گذاشتند و حق طلبان تاریخ به وجود شما افتخار خواهند کرد.

اجرکم عند الله

 

مشترک خوراک های خوشمزه داداشی شوید و اگر دوست دارید در جریان خبرهای مفید و مهم قرار بگیرید، خبرخوان رویداد، را از دست ندهید.

مشتری ایمیلی داداشی شوید!

Posted in داخلی Tagged: 88, فیلم, فتنه, قتل, مردم, ولایت, واقعی, کشتن, پلیس, پاسگاه, آشوبگران, امام حسین, احمدی مقدم, جنایت, حقیقت, حقیقت جو, دانلود, دروغ, رهبری, رسوا, زیر گرفتن, عکس, عاشورا

/ 10 نظر / 15 بازدید
سید مهدی ناجی

سلام جالب بود-به من هم سر بزن - خوشحال میشم -نظرت رو بنویش- در نظر سنجی وبلگ شرکت کن متشکرم[گل]

رضا

سلام به من سر بزن وبلاگت قشنگه اما یک سوال ایا باید جریانهای سیاسی را به مذهب ارتباط داد تا مردم ایران که افرادی مذهبی هستند افکارشون را نسبت به انتخابات عوض کردو به مذهب ژیوند داد لطفا فراموش نکنید که این افراد ایرانی هستند نه منافق و نه خارجی

تارا

این افراد ایرانی منافق یا به عبارتی خوارج زمانن.مگه ایرانی باشن باید از آدمیت فاصله بگیرن؟

بنیامین

سال جدید میلادی «٢٠١٠» مبارک[هورا]

ابابیل

سلام دوست عزیز با افتخارلینک شدی بروز کردی خبرم کن یاعلی

الیاس

تحلیل نامه محسن رضائی سربازی که بعد از 20 سال فرماندهی، معنی کلمه مقدس سربازی را نیاموخته است. ... { دبیر مجمع تشخیص مصلحت شباهت بین پیشنهاد میرحسین موسوی و در خواست معاویه از علی(ع) را و قرآن سر نیزه کردن را نمی داند. و آقا محسن چگونه به مالک اشتر و لشکر علی(ع) دستور عقب نشینی می دهد. که بیائید با معاویه و لشکرش حرکت وحدت بخش داشته باشیم.} ... { با وجودی که مقام معظم ولایت در تمام سخنان قبل و بعد از انتخابات چنین رهنمود هائی داشته اند. ولی مثل اینکه جناب رضائی از یک خواب 7 ماهه بیدار شده اند. و به سخنان ایشان گوش نکرده اند. شاید آقا محسن به کاری دیگر مشغول بوده است. و یا تحت فرماندهی شخص دیگری انجام وظیفه می کرده است.!!!}

بنده خدا

براي آنان که ميفهمند توضيحي لازم نيست و براي آنان که نمي فهمند يا نميخواهند که بفهمند هرتوضيحي ناکافي و غيرمنطقي است. يا حسين

نگار

من کاری با اینکه چرا زیر کرده ندارم...حتی اگه حرف شما درست باشه تا حالا از خودتون نژرسیدید چرا رییس ژلیس یه روز میاد میگه ماشین پلیس نیست..یه بار میاد میگه ماشینو دزدیه بودن در لباس پلیس این کارو کردن..یه بارم میاد میگه که اصلا این فیلم مونتاژه.... این معنای واقعیه دروغگوییه...

یک آشنا

با سلام و در ابتدا تشکر از فعالیت جالب مسئول سایت اما حالا لازم میدونم که جواب روشنی به سوالات نگار خانم بدم: 1- در جریان اغتشاشات دو مورد تصادف بود که هر دو منجر به فوت شد، که یکی قضیه ماشین دزدی بوده و دیگری همین ماشین پلیس بوده 2- این چیزی که میگن مونتاژ شده فیلم نیست عکس هایی است که به دروغ نشان داده اند که پلیس ها به مردم حمله کرده اند و در واقعیت و پس از بازگردانی عکس ها متوجه شدیم که همه دروغ بوده. دوست من کاش لا اقل برای حرف هایی که می زنید اطلاعات کافی و سند و مدرک داشته باشید. من در جریان ریز به ریز حقیقت ها و درغ ها بوده ام. اما در آخر باید گفت که اگر کسی نخواهد حقیقت را بپذیرد حتی اگر با چشم خودش هم ببیند باز هم می گوید دروغ است. کسی که خواب است را می شود بیدار کرد ولی کسی که خودش را به خواب زده را هرگز نمی توان بیدار کرد