قدس در خطر است

منبع:

http://www.farhangnews.ir

ویژه نامه افتتاح کنیسه صهیونیستی "خراب"
"بزرگترین معبد یهودی نزدیک مسجد الاقصی"

رژیم نژادپرست و افراطی اسرائیل از شروع اعلام موجودیت نامشروع خود در سال1948 همواره به دنبال تحقق اهداف تحریف شده قوم یهود بوده و در این راستا کارهای بسیار زیادی را انجام داده است. بلندترین هدف صهیونیست ها در طول تاریخ، بازگشت قوم یهود به سرزمین تاریخی خود یعنی فلسطین می باشد. طبق روایات تحریف شده یهودیان پس از ساخت معبد سلیمان بر کوه معبد (مکان کنونی مسجد الاقصی) مسیح آخر الزمان این قوم ظهور خواهد کرد و آغاز ساخت این معبد با افتتاح کنیسه ای به نام "خراب"ممکن خواهد بود.


با ظهور مسیح موعود قوم یهود، این قوم با پیروی از او خواهد توانست که بر تمام زمین حکفرمایی کند و قوم یهود به جایگاه برتر و والای خود رسیده و بر تمام اقوام و ادیان دیگر برتری خواهد داشت.

می توان گفت در طول فعالیت های صهیونیست ها در صده ی اخیر، مهمترین اتفاقی که رخ داد افتتاح کنیسه هروه (موسوم به کنیسه خراب) در روز 24اسفند88 می باشد. برای روشن شدن اهمیت این موضوع باید به اعتقاد تاریخی یهودیان مراجعه نمود.


طبق پیشگویی های خاخام "جاوون فیلنا" در قرن هجدهم میلادی کنیسه خراب دوبار در طول تاریخ نابود خواهد شد و افتتاح آن برای سومین بار در نیمه دوم سومین ماه میلادی سال 2010 خواهد بود و روز بعد از آن به قوم یهود اجازه داده خواهد شد تا معبد آسمانی سلیمان را بسازند.برای آگاهی از تاریخچه با اهمیت این کنیسه می توانید به مطالب زیر رجوع کنید:

تاریخچه کنیسه هروه و مراحل ساخت و افتتاح آن

البته علاوه بر این صهیونیست ها کارهای مهم دیگری نیز در طول سالین اشغال سرزمین مقدس قلسطین انجام دادند که از جمله آن ساخت و نگه داری 61 کنیسه یهودی در منطقه قدیمی شهر قدس و همچنین ساخت معابد و تونل های یهودی مانند هیکل اول و دوم در زیر مسجد الاقصی می باشد.

تصاویر واقعی از معابد صهیونیستی ساخته شده در زیر مسجد الاقصی!!!
یکی از کنیسه  هایی که درست در زیر مسجد الاقصی ساخته شده . باور آن سخت است


نقشه شهر قدیمی قدس شریف و کنیسه های صهیونیستی افتتاح شده در آن 

همچنین رژیم صهیونیستی کارهای روانی و تحقیقاتی و عملیاتی بسیار زیاد دیگری را به شرح زیر انجام داده است:

1- جایگزینی قبة الصخرة به جای مسجد الاقصی با نشان دادن تصاویر و ارائه گزارش های دروغین

2- هشت پروژه ای که قدس را از فلسطین جدا خواهد کردهشت پروژه ای که قدس را از فلسطین جدا خواهد کرد

3- سازمانهای 12 گانه اسرائیلی خواهان تخریب مسجدالاقصیاما در هفته کنونی رژیم غاصب اسرائیل فعالیت های بسیاری را انجام داد تا مقدمات افتتاح کنیسه خراب را که مهمترین معبد یهودیان در منطقه قدس شرقی می باشد فراهم کند. در همین راستا رژیم صهیونیستی مدارس اطراف مسجد الاقصی را بست،  برای ضربه به جنبش مقاومت مردمی حماس یکی از رهبران آن را ربود ،  دستور تخریب مسجد سلمان فارسی در کرانه باختری رود اردن را صادر کرد، دو بنای تاریخی فلسطینیان شامل حرم ابراهیمی و مسجد بلال را به فهرست آثار ملی اسرائیل اضافه کرد و به مصلای مروانی در محوطه مسجد لاقصی یورش برد.

به عبارت پشت کامیون توجه کنید:
سنگ بنای معبد سوم هیکل در حال حمل

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر جنایتکار رژیم صهیونیستی در اظهاراتی اعلام کرد که تا 6 ماه آینده منطقه ای به نام قدس شرقی وجود نخواهد داشتو اسرائیل به پروژه های جدید شهرک سازی در قدس ادامه می دهد. گرچه سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل و کشورهای مختلفی مانند آمریکا و انگلیس با این تصمیم جدید رژیم صهیونیستی به مخالفت پرداختند اما گذشت تاریخ نشان داده است که این مخالفت ها ظاهری بوده و صرفا برای اقنای تفکر عمومی در جوامع خود می باشد. در همین رابطه جنبش فتح اعلام کرد که خشم آمریکا از اسرائیل بازی سیاسی است.

نمایی از معبد ( هیکل)  سلیمان که در محل مسجد الاقصی ساخته می شود
نقشه معبد هیکل که در قدیم رسم شده است

اما مردم ساکن فلسطین و گروه های مردمی موجود در آن تحرکات خوبی در پاسخ به اقدامات غاصبانه جدید اسرائیل انجام دادند. موسسه اوقاف مسجد الاقصی در بیانیه ای نسبت به افتتاح کنیسه خراب و تخریب مسجد الاقصی هشدار داد.

اما با تمام این هشدارها و حتی با تظاهرات گسترده مردم قدس و غزه در حمایت از مسجد الاقصی، رژیم صهیونیستی با استقرار حدود 6000 هزار نیروی پلیس در منطقه قدس شرقی و در نزدیکی کنیسه خراب و مسجد الاقصی آماده افتتاح کنیسه مهم و تارخی هروه گردید.

 
سرانجام در روز 14مارس2010 (23اسفند88) در یک مراسم غیر رسمی و با تشریفات خاصی کنیسه خراب تحت شدیدترین تدابیر امنیتی افتتاح گردید. همچنین در مراسمی که روز بعد یعنی 15مارس و با حضور خاخام ارشد صهیونیستی و مقامات بلندپایه دولتی رژیم صهیونیستی برگزار گردیداین کنیسه با پیام رسمی نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل رسما افتتاح شد.
برای دیدن تصاویر بیشتر مراجعه کنید به:
"کنیسه خراب" در کنار مسجد الاقصی افتتاح شد+ گزارش تصویری

با افتتاح این کنیسه و طبق پیشگویی های خاخام صهیونیستی در قرن هجدهم، روز بعد از افتتاح این کنیسه(16مارس2010) روز آغاز ساخت معبد سلیمان بر خرابه های مسجد الاقصی خواهد بود. بنابراین با افتتاح این کنیسه روند تخریب مسجد الاقصی که سومین مکان مقدس نزد مسلمانان و اولین قبله تمام مسلمانان می باشد آغاز می گردد.


در همین راستا گروه های تندرو یهودی اعلام کرده اند که امروز (25اسفند) قصد وارد کردن سنگ بنای اصلی معبد سلیمان به محوطه مسجد الاقصی را دارند و تصمیم دارند با حمله گسترده مثلا مردمی به این مسجد شریف بخش هایی از آن را تخریب کنند.

* اخبار مرتبط :


کنیسه صهیونیستی خراب با پیام نتانیاهو رسما افتتاح شد+گزارش تصویری

تاریخچه کنیسه هروه و مراحل ساخت و افتتاح آن

دعوت گروه های فلسطینی برای حمایت از قدس در روز خشم

"کنیسه خراب" در کنار مسجد الاقصی افتتاح شد+ گزارش تصویری

اولین مراسم عبادی صهیونیستها در کنیسه خراب برگزار شد+عکس

فتح: خشم آمریکا از اسراییل، بازی سیاسی است

نیروهای صهیونیست در بالاترین حد آماه باش در قدس

هشت پروژه ای که قدس را از فلسطین جدا خواهد کرد

پیش بینی زمان تخریب مسجد الاقصی توسط خاخام قرن18

سازمانهای 12 گانه اسرائیلی خواهان تخریب مسجدالاقصی

آماده باش فوق العاده پلیس صهیونیستی و ممنوعیت ورود به مسجد الاقصی

سازمان کنفرانس اسلامی: اسرائیل در صدد یهودی کردن قدس است

الحاق کنیسه ای در مصر به آثار باستانی اسراییل!

پلیس صهیونیستی به مصلای مروانی در مسجد الاقصی یورش برد

رژیم صهیونیستی دستور تخریب مسجد سلمان فارسی را صادر کرد

حمله صهیونیست ها به مسجد الاقصی همزمان با افتتاح "کنیسه خراب"

فوری/ الجزیره: بزرگترین کنیسه صهیونیستی ساعت 5بعدازظهر افتتاح می شود

انهدام مسجد الاقصی طی سه روز انجام خواهد شد

نتانیاهو: طی 6 ماه آینده دیگر قدس شرقی وجود ندارد

تظاهرات مردم غزه در حمایت از مسجد الاقصی /گزارش تصویری

تظاهرات دهها هزار فلسطینی در حمایت از مسجد الاقصی

همین سه شنبه مسجد الاقصی تخریب می شود

افتتاح بزرگترین کنیسه یهودیان در مقابل مسجد الاقصی+تصویر


* منابع :

1- http://www.jewishmag.com/4MAG/ISRAEL/israel.htm
2-  http://www.haaretz.com
3- http://www.foraqsa.com/library/studies/Konos_map.pdf
4- http://www.israelnationalnews.com
5- http://4quds.com/generations
6- http://en.wikipedia.org/wiki/Hurva_Synagogue
7- http://www.myrova.com/index.php?/content/view/64/28/
8- http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Hurva_Synagogue
9- http://www.g4z4.com/vb/t164746/
10- http://www.moheet.com/show_news.aspx?nid=353948&pg=1
11- http://blog.bibleplaces.com/2009/01/hurva-synagogue-reconstruction.html
12- http://www.nytimes.com
13- http://www.jpost.com
14- http://world.globaltimes.cn/mid-east/2010-03/513417.html
15- http://english.aljazeera.net/news/middleeast/2010/03/2010315145117232279.html
16- http://www.daylife.com/search?q=israel
17- خبرگزاری هرانا
18- http://english.people.com.cn/90001/90777/90854/6920959.html

/ 11 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سبز علوی فدایی سید علی

سلام .خسته نباشی --------------------------------------------------------------------- شهید بزرگوار سیدمرتضی آوینی این چنین می‌نویسد: «پندار ما اینست که شهدا رفته‌اند و ما مانده ایم اما حقیقت آنست که شهدا مانده‌اند و زمان ما را با خود برده است» ---------------------------------------------------------------------------- خداوندا، اگر لیاقت آن را نداریم که در مسیر شهدا گام برداریم و ادامه دهنده‌ی راهشان باشیم، لااقل ما را از آنانی که خون شهدا را پایمال می‌کنند قرار مده. آمین، یا رب العالمین سال نو پیشاپیش بر شما و همه وبلاگ نویسان ارزشی مبارک باد. خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست مرگ بر منافق

جواد

سلام یه چند روزی نیستم اکثر آدما میدونن چی نمیخوان اما نمیدونن چی میخوان امیدورام در سال آینده به اون چیزایی که میخواید برسید عیدتون مبارک

چشم انتظار ...

¸¸ . . . ¸,.,¸. . . . . ¸,’ ¸,. . ¸ `-,”~-~’,¸,.¹-~-._¸,. . . . . ) . ‘”¨ . .):. .`-,;:.`,’;;‘¸,.¹¯¸¸,.- . . .,-’ , , , , ,-‘;:.. . .`-¸;:.`,’--~’`,¯-.,¸_, . . (. ,•¸,-~’¨|;;;::.. .. . “-,;:/,`,-~-~¬¯. . . . . . .¸,..,¸ . . . . .¸,.-~--.¸_ . . . ¨`” . . . .|;;;:::.. . .. . ¯¯`*¬~---~~¬¬”``~-,;:;;`”~--~”:;;::,-“’’``¯¨` . . . . . . . . . \;;;::… . آقا تو را قسم به شهيدان ظهور كن .. ¨`-,;;:;;::;;::;:;:`¬~-.¸ '``````````````/;;;:;::… ,, ..:;, :… ,, .. :;,:;,. . ., ¸ . . . .`,;;:;:::;:;:;;-~”`¨ , . . . . . . . .|;;::;:... .:; .:;;¸ . . ,, ..:;,, .. :. . ..:’ .. . . |;;::;;:;:;;”-~¬~-.,¸.-~’ . . . . . . . . . \;;::.. . `` .:;;;, . . . ,, ..:;, :… ,, .. :. . . . ,’`”~-,;;:;:;;.¸.,~--“`¨ . . . . . .¸.-~¬”`,-‘;:. . ..:;;::... .. .. . .. ... ..:;;. . . . .,’ . . . .`”*”`¯

چشم انتظار ...

سلام دوست عزيزم سفرنامه ي عشقمو كامل كردم، با آخرين پستم در سال 88 بروزم و منتظر نگاه گرمتون ... التماس دعا ...[گل]

محمودی

[گل][گل][گل]باسلام. سال نو مبارک. به روزم و منتظر حضورتان. مطلبتان در مورد قدس و مسجد الاقصی روشنگرانه بود. موفق باشیدو التماس دعا. [گل]

دانشجو

سلام همسنگر چهار دعاي برتر تحويل سال اول دعا براي ظهور آن بي مثال / دوم تمام ملت بي ضرر و بي ملال سوم رسيدن ما به قله هاي کمال / چهارم تمام جيب ها پر از پول، اما حلال ... فرا رسيدن بهار 89 مبارک . سالي پربركت و موفقيت را براي شما و خانواده محترمتان آرزومندم . موفق و پيروز باشيد . يا علي [گل][گل][گل]

سلام سال نو مبارک مطلب خیلی جالبی بود....خدا لعنتشون کنه! ... ... منم به روزم با سید محمد حسین نواب یا علی

...

ایشالا که خدا عیدی امسال همه شیعیان رو ظهور اقا و نابودی اسرائیل قرار بده

اللهم عجل لولیک الفرج

How i am

سلام بر برادر ولایتمدار و ولایت پذیر و گرامیم جناب آقای محمد جواد ورکش برادر گرامی در این ادرس ثبت نام نمایید به وجود امثال شما در این فضا واقعا نیاز است چون این فضا پر از منافق و ضد انقلاب میباشد با تشکر از زحمات گرانقدر جنابعالی http://www.cloob.com