مدارک مناظره شریعتمداری و کواکبیان

 

با این حال، مراجعه به "یادداشت روز" یکشنبه 13/10/88 روزنامه کیهان با عنوان "از شما بعید بود...!" به قلم حسین شریعتمداری نشان می‌دهد مدیر مسئول کیهان در هیچ کجای این نوشته، اشاره‌ای به نوشاندن جام زهر به رهبری نکرده است.

#other200>http://www.kayhannews.ir/881013/2.HTM#other200

شریعتمداری در ادامه مناظره سه‌شنبه شب به برخی دیگر از گفته های کواکبیان درباره رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: قرار بود آقای احمدی نژاد در یک زمانی در تلویزیون سخنرانی کند اما آن برنامه لغو شد ولی روزنامه شما در حالی که هیچ سخنرانی انجام نشده بود، از قول ایشان نوشتید چنین و چنان گفت و جوابش را هم نوشتید.

کواکبیان مدیرمسئول روزنامه مردم سالاری در پاسخ گفت اینها دروغ است، سند بیاورید که شریعتمداری هم در پاسخ گفت ما سندش را داریم و همه به یاد دارند.

http://www.mardomsalari.com/Template1/News.aspx?NID=24088

اما مراجعه به آرشیو روزنامه مردم‌سالاری در تاریخ 26/01/87 نشان می‌دهد که ادعای شریعتمداری صحت دارد. این روزنامه در بخشی از گزارش خبری که با عنوان "مشکل گرانی با سخنرانی حل نمی شود" در صفحه سیاست این روزنامه درج کرده، می‌نویسد: «دولتمردان در نیمه دوم سال 86 بالا خره وجود گرانی و تورم را پذیرفتند؛ اگر چه باز هم تقصیرات را به گردن دیگران انداختند. محمود احمدی نژاد- همچون شب گذشته- چند بار درباره گرانی توضیحات مبسوطی داد و مردم را به آینده ای روشن امید داد؛ آینده ای که نه تنها با گذشت سه سال از عمر دولت نهم هنوز نرسیده، بلکه نشانه ای از آن هم به چشم نمی خورد.»

کواکبیان همچنین ادعا کرد خبرگزاری جمهوری اسلامی در ساعت 9 شب 22 خرداد از پیروزی احمدی‌نژاد خبر داده است. این در حالی است که با مراجعه به آرشیو این خبرگزاری چنین خبری در روز و ساعت مورد ادعای وی یافت نمی‌شود.

اخبار ایرنا بین روزهای 21 تا 23 خرداد

http://www.irna.ir/View/Information/Default.aspx?Info=11&fdt=13880321&tdt=13880323

/ 5 نظر / 15 بازدید

http://bavelayat.parsiblog.com/571008.htm

http://www.ebtekarnews.com/EBTEKAR/News.aspx?NID=13222 آيت الله خامنه اي در ميان يکصد چهره بانفوذ جهان

http://www.hawzah.net/Hawzah/Magazines/MagArt.aspx?MagazineNumberID=3829&id=29248 آشنایی با تاریخچه و رجال سیاسی کشورها در اولین ملاقاتی که مقام معظم رهبری با کوفی عنان داشتند; در آغاز مذاکرات درباره تاریخچه کشور غنا و شخصیتهای بزرگ آن و موقعیت سیاسی و اجتماعی کشور غنا صحبت کردند . کوفی عنان بعد از ملاقات گفته بود: من با اینکه اهل غنا هستم، درباره کشور خود به اندازه ایشان اطلاع ندارم . ایرانیها و مسلمانها باید افتخار کنند که چنین رهبری دارند . ای کاش ایشان دبیر کل سازمان ملل بودند . همچنین بعد از جلسه، کوفی عنان به خبرنگاران گفته بود: از همان ابتدای ملاقات، حضرت آیت آلله خامنه ای قلب مرا تسخیر کردند

http://mazhabi-farhangi.mihanblog.com/post/845 البرادعی: كاملا تحت تاثیر شخصیت آیت‌الله خامنه‌ای قرار گرفتم

http://sheadnews.persianblog.ir/post/652/ دیدار روسای جمهور پاکستان و افغانستان با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار روسای جمهور