کروبی:میرحسین موسوی شهامت حضور در راهپیمایی 13آبان را نداشت

 

کروبی:میرحسین موسوی شهامت حضور در راهپیمایی 13آبان را نداشت

حسین کروبی فرزند مهدی کروبی دبیر کل حزب اعتماد ملی با رد در حصر بودن میرحسین موسوی گفت:او شهامت حضور در راهپیمایی 13آبان را نداشت.


حسین کروبی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: ما اطلاع کافی داریم که میرحسین موسوی در حصر نبوده است و تنها نیروی انتظامی در اطراف فرهنگستان هنر حضور داشته است اما حصری در کار نبوده است.

 

وی ادامه داد: به هر حال هر فردی از ویژگی های خاصی برخوردار است و نباید ترس و نداشتن شهامت را با بیان ادله غیرمنطقی استتار کرد.

 

حسین کروبی گفت: چگونه پدر من می تواند در راهپیمایی حضور پیدا کند و حصری هم در کار نبود اما آقای موسوی همیشه در زمان راهپیمایی در حصر هستند؟

 

وی در خاتمه تاکید کرد: نباید به ملت دروغ گفت به هر حال این نوع عملکردها به روحیات اخلاقی هر فردی بستگی دارد.

نویسنده:البته حضور در این  زمان بیشتر  به حماقت احتیاج داشت تا شهامت.لذا موسوی که از هوش سیاسی بیشتری نسبت به کروبی برخوردار است و میدانست که دیگر حنایش برای مردم رنگ ندارد و از او همانند کروبی استقبال میکنند عاقلانه در خانه ماندن را ترجیح داد(لازم به ذکر است این از معدود حرکات معقول ایشان بود)

/ 1 نظر / 14 بازدید
به تو چه

بدبخت فعلن که میبینی حنای شما بسیجیا دیگه رنگی نداره .تا کور شود محمود که نتئاند دید.برینبه فکر لونه موش باشین چون آخر بازی نزدیکه.